Design a styling interiérů

Design a styling interiérů

DEHAS se snaží svým zákazníkům nabízet kvalitní a komplexní služby. Proto mezi naše služby patří i design a styling interiérů. Vytváříme návrhy rodinných domů a bytů, komerčních prostor nebo dalších konkrétních prostorů, např. kaváren, restaurací, obchodů, kanceláří, kadeřnických a kosmetických salonů, hotelů či penzionů.

V rámci restylingu můžeme oživit stávající interiér Vašeho domu nebo bytu, kde vytvoříme nový styl interiéru s použitím stávajícího nábytku a doplňků včetně např. změny osvětlení či různého barevného řešení.

Své služby nabízíme nejen v Pardubicích či Hradci Králové, ale také v celém Pardubickém i Královehradeckém kraji i celé České republice.

Design interiérů

Design interiérů

Chcete kvalitní a elegantní design vašeho interiéru? Obraťte se na DEHAS! Připravíme pro vás návrhy rodinných domů a bytů, návrhy komerčních prostor, kanceláří, kaváren a restaurací, obchodů či hotelu a penzionu.

Redesign a restyling interiérů

Restyling interéru

Oživte interiér svého domu nebo bytu. Využijte našich služeb a objednejte si redesign a restyling. Oživíme stávají interiér. Vytvoříme pro Vás nový styl s použitím a začleněním stávajícího nábytku a doplňků včetně barevných řešení, změna osvětlení aj.

Napište nám

Poznámka: Pole označená hvězdičkou jsou povinná...

    Vaše jméno *:

    Váš e-mail *:

    Vaše zpráva: