Naše realizace

Prohlédněte si galerii našich realizací...

Přestavba rodinného domu Nemošice

Přestavujeme domy, od původního projektu až po dokončovací práce. Ve fotogalerii naleznete průběh přestavby domu v Nemošicích u Pardubic.

Stavby rodinných domů

Provádíme stavby rodinných domů. Od projektu až po dokončovací práce. Nemáte-li ještě zvolen vhodný pozemek, pomůžeme Vám s jeho výběrem i nákupem.

Průmyslové stavby

Stavíme také průmyslové stavby. I zde nabízíme komplexní servis od zajištění vhodného pozemku, projekt, výstavbu až po dokončovací práce.

Zateplování

Provádíme zateplování domů, bytů či průmyslových areálů od návrhů až po samotnou realizaci.

Fasády

Fasáda domu je první vizitkou každého obydlí, zároveň však není jednoduché udělat fasádu tak, aby vydržela řadu let v perfektním stavu, splývala s okolím a byla přesto krásná. Při zateplování domů a práci na nové fasádě klientům poskytujeme veškerý servis od návrhu a poradenství.

Cihlové fasády

Svěží vzhled starších domů i novostaveb zajistí kvalitní cihlové fasády s vysokým izolačním účinkem splňující nejpřísnější požadavky moderní doby. V kombinaci s vhodnou střechou, okny či dlažbou vytvoří vysoce estetický standard bydlení či podnikání.

Interiéry

Rekonstruujeme interiéry bytů, domů i komerčních prostor od návrhu po finální realizaci. Zařizujeme prostory pro konkrétní účely, oživujeme interiéry novým stylem, kombinací nového i stávajícího nábytku včetně doplňků.

Obklady a dlažba

Obklady a dlažba interiérů, v kombinaci s vkusným výběrem sanitárního vybavení, zábradlí či dalších doplňků vykouzlí i ze smutné domácnosti či kanceláře příjemné a vysoce funkční vybavení každého bytu, domu či kanceláře

Chodníky

Pokládáme chodníky a dlažbu u domů i průmyslových areálů dle přání a požadavků klientů, pomocí zámkové, plošné i keramické dlažby.

Ploty

Stavíme ploty z rozličných materiálů (zděné, dřevěné, kovové, pletivo) a zpevňujeme zahradní plochy zámkovou, plošnou či keramickou dlažbou.

Bazény

Není bazén, jako bazén. V záplavě unifikovaných katalogových bazénů, které na Vás dennodenně koukají z letáků či televize, je těžké vybrat kvalitní, funkční a cenově přijatelný bazén, který Vás bude těšit celé roky. Svěříte-li stavbu bazénu odborníkům ze společnosti DEHAS, budete z výsledku nadšeni.

Napište nám

Poznámka: Pole označená hvězdičkou jsou povinná...

    Vaše jméno *:

    Váš e-mail *:

    Vaše zpráva: