Stavební činnost

Stavební činnost

Potřebujete kvalitního partnera a dodavatele pro svoji stavbu? Vyberte si společnost DEHAS! DEHAS to je kvalita, spolehlivost a dlouhá tradice. DEHAS staví domy na klíč, provádí i menší stavební práce, půdní vestavby, zahradní architekturu, zateplení domů, opravy fasád, oplocení vzpěněných ploch atd. DEHAS pro vás navrhne a realizuje i rekonstrukce a to včetně interiérů.

Domy na klíč

Domy na klíč

Chcete bydlet v moderním a kvalitně postaveném rodinném domě? Spolehněte se na DEHAS! DEHAS zajistí kompletní reslizaci výstavby vašeho rodinné domu včetně projektové dokumentace, stavebního povolení i poradenství při financování stavby.

Půdní vestavby

Půdní vestavby

Půdní vestavby jsou stále velmi populární cestou jak získat nový nebo větší obytný prostor, ovšem jejich realizace může skrývat řadu úskalí. Proto je i v případě realizace půdní vestavby vhodné spolehnout se na profesionály. DEHAS zajistí kompletní kompletní realizaci půdní vestavby od zajištění projektové dokumentace, stavebního povolení až po kompletní realizaci.

Realizace a rekonstrukce zahrad

Realizace zahrad

K modernímu domu neodmyslitelně patří také zahrada. DEHAS pro vás kompletně realizuje zahradu dle vašich představ od návrhu designu, přes přípravu projektové dokumentace až po stavební připravenost pro montáž bazénových technologií. Samozřejmě můžeme navrhnout a realizovat i jednotlivé prvky zahradní architektury jako sou zídky, chodníčky, pergoly, altánky, terénní úpravy nebo venkovní krby. Chcete mít u vašeho domu moderní a kvalitně realizovanou zahradu? Spolehněte se na DEHAS!

Zateplení domů a opravy fasád

Zateplení fasád

Naše stavební společnost DEHAS provádí krom realizací nových staveb, také rekonstrukce. Zateplení fasád výrazně snižuje náklady na provoz objektů. Klíčem k nižším provozní nákladům je především kvalita realizace zateplení domu. DEHAS se při zateplování využívá kvalitní certifikované systémy: Caparol, BASF, Stomix. DEHAS realizuje i rekonstrukce klasických fasád: stěrky, nátěry a horniny. Hledáte kvalitního dodavatele pro rekonstrukci nebo zateplí vašeho domu? Spojte se s námi! DEHAS je tím pravým dodavatelem pro vaši rekonstrukci.

Rekonstrukce domů a bytů

Rekonstrukce domů a bytů

DEHAS provede kompletní rekonstrukci Vašeho domu od zajištění projektové dokumentace, přes vyřízení potřených povolení až po realizaci a třeba i návrh a design interiérů. Plánujete rekonstrukci domu nebo bytu? Obraťte se na DEHAS!

Průmyslové a občanské objekty

Průmyslové a občanské objekty

Zajistíme komplexní realizaci prodejen, výrobních i skladových hal i ostatních provozoven různého typu. Spolehněte se na DEHAS, spolehněte se na tradici a kvalitu!

Oplocení a zpevněné plochy

Oplocení a zpevněné plochy

Realizujeme vnější dlažby: zámkové, plošné, keramické.
Oplocení: zděné, dřevěné, kovové, z pletiva.

Napište nám

Poznámka: Pole označená hvězdičkou jsou povinná...

    Vaše jméno *:

    Váš e-mail *:

    Vaše zpráva: