Záleží nám na kráse.
A na fér hře
Jsme fanoušci dobré architektury. Chceme, aby kolem nás rostly a fungovaly krásné domy. Proto potřebujeme, aby se dobří investoři propojili s nejlepšími tvůrci a nikdo jim neházel klacky pod nohy. Jsme ti, kdo tohle umožňují.
Známe stavění ze všech stran barikády
Známe stavební úřady zevnitř, pár let jsme tam pracovali. Víme, jak funguje stavební firma, jednu jsme vlastnili. Máme zásobu investičních příležitostí, už pár let je vyhledáváme. K vašim službám.
Zorka Drajerová
strategie, vyjednávání
Hlavní mentor a stratég Dehasu. S desítkami let zkušeností s developmentem v Česku. A perfektním přehledem o trhu. Vedla stavební firmu i agendu na stavebním úřadu. Ví, jak uvažují ti, kteří rozhodují. Stará se o to, aby váš projekt dával smysl. Vám, vašemu okolí a vašemu cashflow. A aby ho vzali za svůj i stavbaři i úředníci.
“Hlavní mentor a stratég Dehasu. S desítkami let zkušeností s developmentem v Česku. A perfektním přehledem o trhu. Vedla stavební firmu i agendu na stavebním úřadu. Ví, jak uvažují ti, kteří rozhodují. Stará se o to, aby váš projekt dával smysl. Vám, vašemu okolí a vašemu cashflow. A aby ho vzali za svůj i stavbaři i úředníci.”
Vojtěch Drajer
projektové
řízení
Pracovní motor Dehasu. S cennými zkušenostmi s řízením projektů ze zahraničí. A k tomu nevyčerpatelnou energií a schopností zařídit a zkoordinovat téměř cokoliv. Stará se o to, aby ve vašem projektu všechno klapalo jak má.
“Pracovní motor Dehasu. S cennými zkušenostmi s řízením projektů ze zahraničí. A k tomu nevyčerpatelnou energií a schopností zařídit a zkoordinovat téměř cokoliv. Stará se o to, aby ve vašem projektu všechno klapalo jak má.”
Atlas forem
architektura
Mladé architektonické studio, které sbírá jedno uznání za druhým. Pro Dehas připravuje urbanistické studie a architektonické projekty. Stará se o to, že váš projekt prosazuje krásu.
“Mladé architektonické studio, které sbírá jedno uznání za druhým. Pro Dehas připravuje urbanistické studie a architektonické projekty. Stará se o to, že váš projekt prosazuje krásu.”
Kdo s námi denně pracuje na vašich projektech
Mrkněte na nenápadné hrdiny
našich vašich staveb.
Přidáte se?
Pracujeme s profíky. S lidmi, kteří umí uvažovat v alternativách a ve své specializaci jsou lepší než my. Umíme jim pro jejich práci připravit podmínky. A zajistit uznání. Jste to i vy? Ozvěte se.
Kdo vám doporučil Dehas?