Svět potřebuje dobré příběhy
Miloš Pitter
Final Tech
“Mají zdravý selský rozum a nadhled. I sklad dokáží zvážit architektonicky, aby to mělo hlavu a patu. A jsou neuvěřitelně šikovní v oblasti komunikace s úřady.“
“S Dehasem pracuju už 17 let. Od doby, kdy pro mě zajišťovali koupi rodinného domu. Pak mi pomohli s výstavbou nového skladu pro moji firmu. Hlavní pro mě je, že jsem vůbec nemusel, co se týče papírů, nic dělat. Od začátku zajišťovali veškerou dokumentaci, koordinaci s architektem a stavební firmou.

V komunikaci s úřady mají zkrátka svoje cestičky. A to je perfektní. Když potom moje firma začala růst rychleji, než jaké byly naše kapacity, pokračovali jsme zase s Dehasem. A plánujeme dál. Takže se těším na těch příštích 17 let.”
Viktor Novák
Kalírny Meduna
“Seženou možnost investovat do pozemku, postarají se o sítě, přijdou s nápadem, co tam postavit. Má to drajv. Od začátku po kolaudaci.“
Dehas je pro mě jednoduše partner pro rozvoj bohatství. Začali jsme před několika lety malou konzultací. A od té doby je objednávám. Ať jde o rozvoj areálu naší firmy nebo o naše nemovitosti na bydlení a pro investice. Vždycky vím, že moje projekty budou mít pevné základy. Dehas je centrální bod, který všechno řídí, koordinuje a posílá dál. Seženou možnosti pro investici a přijdou s nápadem, co tam postavit. Ušijí tým na míru konkrétnímu případu a stmelí ho.

Dokáží uspíšit věci na úřadech osobní invencí. Jsou pečlivější. Empatičtější. Nikdy za sebe nepošlou někoho jiného. A jsou vždycky o krok před všemi ostatními. Takže se nemusím o nic starat. Jinak bych musel mít stavební dozor a jednat s více profesemi. To už jsem zažil. A o další takovou zkušenost nestojím. Proaktivní přístup Dehasu je oproti tomu radost.