O nás

Každý si zaslouží mít šanci bydlet v lepším. Ani Vy nejste výjimkou. Toužíte po výstavbě domu na klíč, po stavbě bazénu či plotu nebo třeba rekonstrukci Vašeho obydlí, zateplení domu? Chcete změnit šeď kancelářských prostor v kanceláře s krásným designem? Pokud říkáte ano, pak je tu naše společnost DEHAS. Zajistíme Vám, že budete bydlet lépe. Naše komplexní služby v Pardubicích, Hradci Králové, potažmo v Pardubickém a Královehradeckém kraji jsou Vám k dispozici kdykoliv, když budete potřebovat jakékoliv stavební služby. Společnost DEHAS je totiž ten pravý partner pro zajištění Vašeho lepšího bydlení.
 

Profil společnosti

Stavební společnost DEHAS úspěšně působí na trhu od roku 2004 s cílem zajistit svým klientům veškeré stavební služby. Zjednoduše řečeno – přijdete k nám s určitou představou a my Vám zajistíme vše od návrhu až po kompletní realizaci.

Čím se zabýváme?

Zabýváme se komplexní přípravou staveb od koupě pozemku až po zajištění veškerých dokumentů pro zápis do katastru nemovitostí. Zajišťujeme také právní služby, stavební povolení či ocenění nemovitostí.

Stavební činnost

Provádíme stavby domů na klíč, rekonstrukce domů, půdní vestavby, zateplení domů, zahradní architekturu, bazény, ploty a zpevněné plochy. Máme zkušenosti také s výstavbou nízkoenergetických domů na základě vypracovaného projektu. U rodinných domů provádíme nejen kompletní dodávky na klíč, ale i dílčí etapy, například pouze hrubou stavbu. Vše samozřejmě záleží na domluvě a požadavcích klienta.

O kvalitu práce se stará tým zkušených pracovníků, kteří se v oboru pohybují již řadu let. Můžete si být proto jistí, že dokážeme zařídít Vaše lepší bydlení

Kontakty

Zaujali vás naše služby nebo máte dotaz, na který jste nenalezli odpověď na našich stránkách? Neváhejte spojte se s námi! Zavolejte, napište e-mail nebo využijte komunikační formulář. My se vám ozveme obratem zpět.

Adresa a identifikační údaje

DEHAS s.r.o.
Na Vrtálně 84
Pardubice - Bílé Předměstí
530 03 Pardubice

GPS: 50°2'26.307"N, 15°47'3.491"E

IČ: 26005182
DIČ: CZ26005182

Spisová značka: C 19582 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

ID datové schránky: 7niyegg

Kontakt

tel. (kancelář): +420 777 749 059
e-mail: info@dehas.cz
web: www.dehas.cz

QR kód vizitka

Uložte si kontakt na nás!

QR kód vizitka

Kontaktní osoby

Zorka Drajerová
Jednatel
tel.: +420 777 162 720
e-mail: drajerova@dehas.cz
e-mail: drajerova@seznam.cz

Petr Hrbek
Jednatel
tel.: +420 775 905 002
e-mail: hrbek@dehas.cz